Proč kolo od nás

Profesionalita je pro nás klíčovým prvkem. Zaměřujeme se výhradně na jízdní kola a vše, co s nimi souvisí. Naši mechanici pravidelně absolvují odborná školení, aby byli vždy krok před novinkami a udrželi si špičkové dovednosti.

Vybrat kolo

Proč kolo od nás

Proč kolo od nás

Prodej

  • Všechna kola, která prodáváme (v obchodě i e-shopu) jsou stoprocentně seřízena a připravena k okamžitému použití
  • Všechna kola, která jsou momentálně skladem, si u nás můžete vyzkoušet
  • Prodáváme pouze kola, o kterých jsme přesvědčeni jejich kvalitou a zároveň ta, u kterých neplatíte přemrštěné peníze za jejich značku

E-shop

  • Kolo zakoupené přes e-shop je nejprve sestaveno, seřízeno a následně zabaleno a odesláno, aby bylo připraveno k okamžitému použití (zákazník pouze nasadí přední kolo, řídítka a namontuje pedály)
  • Navíc ke všem jízdním kolům (dospělým i dětským), objednaných přes e-shop, dostanete dárek podle aktuální nabídky zdarma (blikačky, blatníky, zvonek atd.)

Proč kolo od nás

Proč kolo od nás

Proč kolo od nás

Poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis pro vaše kolo. K nově zakoupeným kolům u nás navíc zdarma poskytujeme základní garanční prohlídku po prvních ujetých kilometrech. Naším cílem je udržet vaše kolo v optimálním stavu a zaručit vaši spokojenost.

Tradice

Od roku 1991 máme pro vás otevřenou kamennou prodejnu v Hostovlicích. Tuto dlouholetou přítomnost v oboru vnímáme jako záruku naší stability a spolehlivosti. Jsme zde, abychom Vám poskytli osobní a kvalitní servis, který nám umožňuje lépe porozumět Vašim potřebám. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Proč kolo od nás

×

Splátková kalkulačka ESSOX